السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین فرا رسیدن ماه محرم تسلیت باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

  



 



 
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 84283
 بازدید امروز : 4522
 کل بازدید : 10634551
 بازدیدکنندگان آنلاين : 480
 زمان بازدید : 0.2840


مراسم زيارت عاشورا
از آموزشگاههاي آزاد شهرستان اروميه دعوت مي شود در مراسم زيارت عاشورا كه روز دوشنبه 97/6/26 ساعت 7:30 صبح در مسجد فاطميه واقع در خيابان جهاد برگزار مي گردد حضور بهم رسانند.
 ١٤:٠٤ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آذين بندي آموزشگاه در ايام سوگواري ماه محرم
با عنايت به موعد ايام سوگواري ماه محرم، لازم است آموزشگاههاي آزاد شئونات اسلامي را به طور كامل در آموزشگاه رعايت نموده و آذين بندي به مناسبت اين ماه در محل آموزشگاه صورت پذيرد و همچنين در صورت برگزاري مراسم زيارت عاشورا و مراسمات مشابه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر موضوع به اطلاع مركز مربوطه و اداره كل رسانده شود.
 ١٢:١٣ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح آموزش حرفه هاي مهارتي كوتاه مدت (ايران مهارت) ويژه دانش آموزان دوره اول متوسطه
در راستاي توافق نامه همكاري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و وزارت آموزش و پرورش، دستور العمل اجرائي طرح آموزش حرفه هاي مهارتي كوتاه مدت (ايران مهارت) ويژه دانش آموزان دوره اول متوسطه كه به تاييد معاونت محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و سازمان متبوع رسيده است را از فايل ضميمه دريافت نمائيد، لذا لازم است آموزشگاههاي آزاد متقاضي داراي رتبه يك، دو و سه لازم است درخواست خود را جهت همكاري و اجرائي نمودن اين دستورالعمل، به جهت اعمال قبل از شروع سال تحصيلي 98-1397 تا مورخ 97/6/12 به كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاههاي آزاد اعلام نمايند.
 ٠٨:٤٤ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمونهای عملی رشته مراقبت و زیبایی شهرستان اروميه
در خصوص برگزاری آزمونهای عملی رشته مراقبت و زیبایی شهرستان اروميه، در جلسه 97/06/05 مقررگردید آزمون در محل آموزشگاهها مطابق ضوابط قبلی برگزار گردد و حداکثر تا مورخه 97/06/20 به اتمام برسد. درضمن اعضای حاضر تا تاریخ 97/06/22 نسبت به تعیین مکان و تجهیزات اقدام نمایند.
 ٠٨:٥٠ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل حقوق شهروندي در نظام اداري
دستورالعمل حقوق شهروندي در نظام اداري را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نمائيد.
 ١٤:١٢ - دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عدم استفاده آموزشگاهها از واژه اولين در تبليغات
با توجه به درج واژه "اولين در كشور" در تبليغات برخي از موسسان آموزشگاههاي آزاد، به اطلاع مي رساند آموزشگاههاي آزاد استفاده از واژه هايي مانند اولين، تنهاترين و موارد مشابه خودداري نمايند.
 ١٢:٢٦ - پنج شنبه ١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرايط آزمون عملي مركز خواهران اروميه
با توجه به ساماندهي برگزاري آزمونهاي عملي در رشته مراقبت و زيبائي و طراحي و دوخت لازم است آموزشگاههاي آزاد اروميه با شرايط ذيل كارآموزان را براي شركت در آزمون عملي راهنمايي و آماده سازي نمايند. ادامه در متن كامل خبر
 ١٢:٠٧ - پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تخفيف 30 درصدي براي تفاهم نامه بنياد شهيد و امور ايثارگران و نيز تفاهم نامه اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزي
به منظور حمايت و صيانت از مخاطبين و متقاضيان فراگيري آموزش هاي فني و حرفه اي و سرعت بخشيدن به روند اجرايي تفاهم نامه بنياد شهيد و امور ايثارگران و نيز تفاهم نامه اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزي، به اطلاع مي رساند با توجه به هماهنگي هاي صورت پذيرفته، آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد مي توانند با هماهنگي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان و كانون انجمن هاي صنفي استان بر اساس نوع رشته، حرفه و تعداد نفرات تا سقف 30 درصد در ميزان شهريه دوره ها تخفيف اعمال نمايند
 ٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فايل آموزش پورتال
فايل آموزش پورتال را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نماييد.
 ١٣:٢٩ - پنج شنبه ٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر جديد
فايل راهنماي موسسين، مديران، مربيان و كارآموزان آموزشگاههاي آزاد
فايل راهنماي موسسين، مديران، مربيان و كارآموزان آموزشگاههاي آزاد كه قابل نصب بر روي سيستم عامل اندورئيد (اكثر گوشي هاي موبايل) مي باشد را از لينك ذيل دريافت نماييد. http://urm-academy.ir/URM/mspage.php?PID=circ
 ١٣:٠٤ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاري آزمون هاي عملي ICDL در شركت بيلگي سايار
با توجه به برگزاري آزمون هاي عملي الكترونيكي در حرفه هاي ICDL درجه 1 و 2 و كاربر ICDL كه پنجشنبه هر هفته توسط شركت بيلگي سايار واقع در فلكه خيام انجام مي گيرد. لذا آموزشگاههاي آزاد اروميه با شرايط ذيل كارآموزان را براي آزمون اقدام نمايند:
 ١١:٠٦ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عدم آموزش حرفه هايي كه تعيين شهريه نگرديده اند
با توجه به آموزش تعدادي از آموزشگاهها در برخي از حرفه هايي كه تعيين شهريه نگرديده اند، لازم است در آموزش حرفه هاي جديد دقت بيشتر اعمال گردد و در صورت وجود متقاضي براي حرفه اي كه تعيين شهريه نگرديده است، پس از ارسال درخواست تعيين شهريه به مركز مربوطه و تعيين شهريه حرفه توسط اداره كل، اقدام به آموزش نمايند. لذا ارائه آموزش حرفه آموزشي بدون تعيين شهريه توسط آموزشگاه تخلف محسوب گرديده و برابر مقررات با موسس آموزشگاه برخورد خواهد گرديد.
 ١٠:٣٤ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>





جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved