مقام معظم رهبري "حجاب مايه تشخص و آزادي زن است" هفته حجاب وعفاف گرامي باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9205337
 بازدید امروز : 1747
 کل بازدید : 12827261
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4690


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همكاري آموزشي اداره كل آموزش فني وحرفه اي آذربايجان غربي با گروه صنايع گيتي پسند

 

به منظور گسترش دانش فنی و توسعه نیروی انسانی متخصص مرتبط با صنعت ساختمان به ویژه تاسیسات و در راستاي افزایش کیفیت در نصب ، راه اندازی ، نگهداری و تعمیر تجهیزات تاسیسات صنعتی و ساختمانی تفاهم نامه همکاری آموزشي بین اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي و گروه صنايع گيتي پسند منعقد شد.

به گزارش روابط عمومـي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، محمد سليم عباسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در مراسم امضاي اين تفاهم نامه ، نیازسنجی ، برنامه ریزی ، اجرا و ارزشیابی دوره های آموزش هاي مهارتي ، تدوین و بازنگری استانداردهای آموزشی مهارت در حوزه لوله کشی تاسیسات و دوره های مورد توافق ، همکاری در زمینه اجرای طرح آموزش در محیط کار واقعی و همکاری مشترک در برنامه ریزی و استقرار نظام صلاحیت حرفه ای در شرکت را از اهداف اين توافق نامه دانست.

وي افزود: معرفی و تامین فضای آموزشی و در اختیار قراردادن یک کارگاه تاسیسات و امکانات فنی مرکز جهت تجهیز و برگزاری دوره های آموزشی، همکاری در برنامه ریزی و تدوین دوره های آموزشی ، همکاری در ارائه و تایید گواهینامه مشترک حضور در دوره جهت مجریان معرفی شده شرکت و برگزاری دوره های آموزشی مستقل و مرتبط با استفاده از تجهیزات آموزشی شرکت و... از تعهدات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان است.

امير هوشنگ عاشقان نژاد مدير دپارتمان پشتيباني فني گروه صنايع گيتي پسند نيز تجهیز یا تکمیل و بروز رسانی یک کارگاه تاسیسات در مرکز استان ، تامین اقلام مصرفی جهت دوره های درخواستی شرکت و تامین و تحویل ابزار مورد نیاز آموزش قبل از برگزاری اولین دوره آموزش و .... را از تعهدات گروه صنايع گيتي پسند برشمرد.  

 

 


١٢:٣٩ - پنج شنبه ٥ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٨١٩    /    تعداد نمایش : ٥٤يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved