مقام معظم رهبري "حجاب مايه تشخص و آزادي زن است" هفته حجاب وعفاف گرامي باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9205453
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 12827431
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.6580


  چاپ        ارسال به دوست

تأكيد بر ارائه آموزش هاي بازار محور به مددجويان كميته امداد

 

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در ديدار با مدير كل كميته امداد حضرت امام خميني (ره) آذربايجان غربي بر ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي بازار محور تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد سليم عباسي افزود: ارائه آموزش‌های مهارتی به مددجویان كميته امداد حضرت امام خميني (ره) سبب توانمندسازی مددجویان در حرف گوناگون و دستیابی به شغلی پایدار و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی می‌شود که این مشارکت سبب ارتقاء درآمد و رشد اقتصادی این افراد میشود.

عباسي گفت: یکی از سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اشاعه آموزش های مهارتی در نقاط محروم و در بین روستاییان و مددجویان نهادهای حمایتی به منظور توانمند سازی گروه هدف برای ورود به عرصه های اقتصادی است.

در ادامه اين ديدار عزيز سهندي مدير كل كميته امداد امام خميني (ره) آذربايجان غربي نيز گفت: کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با نیاز سنجی که در بین مددجویان خود انجام می دهد دوره های آموزشی بازار محور را در راستای توانمند سازی  خانواده های تحت حمایت خود به مرکز آموزش فنی و حرفه ای اعلام ، تا نسبت به برگزاری دروه های آموزش مهارتی برای علاقه مندان به فراگیری آموزش هاي مهارتي اقدام شود.

وی با تاکید بر اصل آموزش و مشاوره اظهار داشت: کمیته امداد در فاصله زمانیِ آموزش تا اشتغال همواره مددجویان خود را تحت مشاوره های اصولی قرار می دهد تا مسیر بین آموزش و خودکفایی به صورت موفقیت آمیز طی شود.

سهندي تاثیر روانی اشتغال بر روی خانواده ها را بسیار مثبت توصیف کرد و افزود: حوزه اشتغال کمیته امداد از حوزه های تأثیر گذار این نهاد است.

 

 

 


١١:٢٠ - سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٧١٨    /    تعداد نمایش : ٨٥دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved