يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبرالليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9143985
 بازدید امروز : 720
 کل بازدید : 12711846
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4960


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشي اداره كل آموزش فنی و حرفه ای با شركت ساوالان تركيه

 

در راستاي توسعه ديپلماسي مهارت و با هدف برگزاري دوره هاي مهارت آموزي در كشور تركيه و تبادل تجربيات در حوزه هاي صنعت ، خدمات و كشاورزي ، تفاهم نامه همکاری آموزشي بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربايجان غربي و شركت ساوالان تركيه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومـي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، اين تفاهم نامه با هدف اجراي دوره هاي مهارت آموزي براي متقاضيان كشور تركيه در مركز آموزش فني و حرفه اي دارالفنون شهرستان اروميه از طريق همكاري و تعامل اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي و شركت ساوالان تركيه تنظيم گرديده است.

بر اساس ماده سه مقرر شد در پي اجراي اين توافق نامه، شركت ساوالان تركيه پس از انجام نياز سنجي آموزشي و در راستاي توسعه ديپلماسي مهارت در تركيه ، در تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی مورد نیاز و معرفی کارشناسان و متخصصان با اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي همكاري نمايد.

اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي نيز طبق اين توافق نامه متعهد گرديد : آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي را براساس نيازسنجي برگزار و پس از دوره هاي آموزشي درصورت موفقيت كارآموزان درآزمون هاي سنجش مطابق با ضوابط سازمان به شركت كنندگان در دوره هاي آموزشي گواهينامه مهارتي اعطا نمايد.

محمد سليم عباسي سرپرست اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي در مراسم امضاي اين توافق نامه گفت: آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي به منظور حضور در عرصه های بین الملل و انتقال تجربیات و دانش روز و اعزام کارشناسان و مربیان آموزشی این تفاهم نامه را منعقد نموده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مفاد اين توافق نامه گفت: شناساندن توانمندي هاي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان براي حضور موثر در عرصه بين الملل ، معرفي ظرفيت هاي آموزشي ( بخش دولتي و آموزشگاه هاي آزاد) استان و معرفي استاندارد هاي آموزشي در خوشه هاي صنعتي، خدماتي و كشاورزي از جمله اهداف این تفاهم نامه است.  

 

 


١٠:٥٥ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٤١١    /    تعداد نمایش : ٦٣دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved