مقام معظم رهبري "حجاب مايه تشخص و آزادي زن است" هفته حجاب وعفاف گرامي باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9207973
 بازدید امروز : 104
 کل بازدید : 12831939
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.5740


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد سرپرست اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي از مركز خواهران اروميه

 

سرپرست اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي به همراه روساي ستادي از كارگاههاي مهارتي مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران اروميه بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد سليم عباسي در بازدید از کارگاههای مختلف اين مركز آموزشی از عوامل مهم پایداری در بخش مشاغل خانگی نام برد و اظهار داشت: در مشاغل خانگی می توان با کمترین سرمایه و هزینه بیشترین اشتغال را ایجاد کرد که آموزش های فنی و حرفه ای از پتانسیل بسیار بالایی در جهت ایجاد مشاغل خانگی برخوردار است.

عباسي افزود : توسعه ، ساماندهي و حمايت از مشاغل خانگي بستر مناسبي براي احياي ظرفيت نيروهاي مستعد جوياي کار فراهم مي کند.

وي با بيان اينكه آموزش هاي مهارتي راهكار مناسبي براي ايجاد اشتغال و كاهش آسيب هاي اجتماعي است بر ضرورت همكاري دستگاهها و نهادهاي ذيربط تأكيد نمود.

ژاله خليلي رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ارومیه  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اين مرکز مهارتي در سال جاري و چگونگی روند اجرای آموزش و رهگیری کارآموزان پس از طی دوره های آموزشی ، با اشاره به توانمندیهای بانوان در عرصه های اجتماعی و اقتصادی ، ارتقای دانش فرهنگی ، اجتماعی ، تخصصی و افزایش مهارتها را از عوامل انگیزشی بانوان برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار بویژه مشاغل خانگی یاد کرد.

 

 


١١:٣٢ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣١٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٨چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved