" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9226857
 بازدید امروز : 905
 کل بازدید : 12869980
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.5710


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

تأكيد بر مشاركت مديريتي در مراكز آموزش فني و حرفه اي

 

معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربايجان غربي بر مشاركت مديريتي در مراكز آموزش فني و حرفه اي تاكيد نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربايجان غربي ، علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت توجه به آموزش های مهارتی و ترویج آن در جامعه گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایده ال مرکزی است که صاحبان صنایع، صنوف، بنگاه ها و سایر دستگاه ها در برنامه ریزی آن مرکز مشارکت جدی داشته باشند.

حاتم زاده با بیان اینکه توسعه آموزش های مهارتی، همکاری همه دستگاه های ذیربط  را می طلبد، بر همکاری بیش از پیش کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها در ایجاد مشارکت و تعامل سازنده با دستگاه ها در سطح استان تأکید کرد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه ارائه گزارش عملکرد آماری و گزارش دوره های آموزشی در زمان حاضر مشکلی را مرتفع نمی کند،  تأکید کرد: نگاه به کارها در این حوزه بایستی پروژه محور باشد.

وي در بخش ديگري از سخنانش بر اهمیت جایگاه بخش خصوصی در تحقق اهداف سازمانی تأکید کرد و گفت: توسعه مشارکت بخش خصوصی در حوزه آموزش های مهارتی نیازمند  نگاه ویژه به جایگاه آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای است.

حاتم زاده در پایان ضمن قدردانی از زحمات محسن مددي ، مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای استان برای محمد سليم عباسي، مدیرکل جدید این اداره کل آرزوی موفقیت کرد.

 


١١:٢٧ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٠٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٨٧يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved