" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182603
 بازدید امروز : 93
 کل بازدید : 12782582
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4290


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم انديشي آموزش فني و حرفه اي و زندان سردشت

نشست هم انديشي مركز آموزش فني و حرفه اي سردشت بازداشتگاه این شهرستان در خصوص تداوم آموزش هاي مهارتي در زندان سردشت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت، هوشيار رشيدي مسئول اين مركز آموزشي در اين نشست با اشاره به نقش بسزاي آموزش هاي فني و حرفه اي در ايجاد اشتغال زندانيان اظهار داشت: آموزش هاي مهارتي در اصلاح و تربيت زندانيان و ايجاد اشتغال پايدار براي آنان موثر و از ارتكاب جرم و بازگشت مجدد آنان به زندان جلوگيري و  نقش بسزايي در كاهش معظلات اجتماعي دارد.

وی با تأکید بر اینکه توجه ويژه به آموزش هاي فني و حرفه‌اي زندانيان ضروري است ، گفت: ارائه آموزش های  فنی و حرفه ای برای زندانیان به معنای ايجاد اشتغال و ابتكار و آموزش و بازگشت شرافتمندانه آنان به خانواده و اجتماع است.

آصف امامی رئيس بازداشتگاه شهرستان سردشت نیز در این دیدار ضمن تقدير از فعالیتهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سردشت بر نقش و جایگاه آموزش های مهارتی در ایجاد زمینه های اشتغال در جامعه تاکید و خواستار تداوم همکاریهای فی مابین شد.  

برگزاری دوره های مهارت زندگی و کارآفرینی برای مدد جویان در داخل و خارج محیط زندان و استفاده از امکانات مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان به منظور ارائه آموزش های کسب و کار در راستای کمک به بهبود وضعیت معیشت خانواده های آنها از دیگر مصوبات این جلسه بود.


١٠:٠٩ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٩٢١    /    تعداد نمایش : ١١٣شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved