"سال 1398 سال رونق توليد "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9099230
 بازدید امروز : 754
 کل بازدید : 12633731
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 30.5227


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندارسردشت :

تأكيد برارائه آموزشهاي مهارتي بازار محور

 

فرماندار سردشت در ديدار با مديركل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي بر ارائه آموزشهاي فني و حرفه اي مبتني بر رويكرد بازار محور در شهرستان تأكيد نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، اقصي نخشي پور فرماندار سردشت در اين ديدار با اشاره به نقش آموزشهاي مهارتي در زيرساختهاي اقتصادي جامعه به منظور ايجاد زمينه هاي اشتغال گفت: آموزشهای مهارتی با فراهم کردن زمینه های اشتغال به توسعه اقتصادی و اجتماعي جامعه کمک شایانی می کند.

نخشي پور با اشاره به اهميت آموزشهاي مهارتي فني و حرفه اي در ايجاد اشتغال پايدار در جامعه افزود: نياز امروز جامعه ما فراگيري آموزشهاي فني و حرفه اي در همه مقاطع سني به منظور اشتغالزايي است.

فرماندار سردشت با تأكيد بر ارائه آموزش هاي فني و حرفه اي در مناطق محروم افزود: ارائه آموزشهاي فني و حرفه اي كوتاه مدت با رويكرد بازار محور نقش بسزايي در ايجاد زمينه اي اشتغال پايدار در جامعه ايفا مي كند.

در ادامه اين نشست محسن مددي مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نيز ضمن ارائه گزارشی از روند فعاليتهاي مهارت آموزي اين دستگاه گفت:  دستیابی به توسعه پایدار، اشتغال مولد، بهره وری بنگاههای اقتصادی و فناوری پیشرفته مستلزم توسعه منابع انسانی و ارتقاء سطح دانش و مهارت فنی و حرفه ای نیروی کار است و این مهم با نهادینه شدن فرهنگ مهارت آموزی در استان ، ارتقاء شأن و منزلت مهارتهای فنی و حرفه ای در میان آحاد جامعه به ویژه جوانان محقق می شود.

 

 


١١:٢٢ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٧٨٠    /    تعداد نمایش : ١٠٩يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved