" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182511
 بازدید امروز : 907
 کل بازدید : 12782371
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.4210


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري جلسه شوراي هماهنگي مديران درآموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي

 

به منظور بررسي عملكرد مراكز آموزشي در سال جاري با رويكرد اقتصاد مقاومتي و افزايش توان بهره وري از ظرفيتهاي كارگاهي و سياستهاي سازمانی و اداره كل ، جلسه شورای هماهنگي مديران آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی در تكاب برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، در ابتداب اين نشست فرماندار تکاب بر گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان تأكيد نمود.

محمود زمانی افزود: مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی در جهت خلاقیت و کارآفرینی بر اساسا ظرفیت های محلی از نیازها و اهداف توسعه ای تکاب است.

در ادامه ، محسن مددي مدير کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: اين نشست با هدف بررسي عملكرد مراكز آموزشي در سال جاري و برنامه ریزی دقیق تر ، توسعه تعاملات سازمانی و فراسازمانی و آشنایی بیشتر با فرصتها ، تهدیدها و نقاط ضعف و قوت سازماني و رفع ابهامات براي سال  آتي برگزار گرديد.

مددی با مقايسه اقدامات انجام شده از سال 1392 تا كنون گفت: نتايج اقدامات انجام گرفته در سه سال متوالي حاكي از افزايش جذب اعتبارات تملك داراي استاني و ملي ، بروز رساني و ارتقاي تجهيزات كارگاهي ، بهبود و توسعه فضاي آموزشي و رشد متوازن عملكرد آموزشي نسبت به سنوات گذشته و برگزاري دوره آموزشي متناسب با نياز آموزشي منطقه بوده است.   

 توجه به آموزش هاي مهارتي و توانمند سازي روستائيان، تأكيد بر آموزش هاي مهارتي براي مشاغل جايگزين حوزه درياچه اروميه، طرح توانمندسازي دانشجويان ، ارتقاء مشاغل كشاورزي ، برگزاري دوره هاي آموزشي بر اساس تقاضا محوري و نيازسنجي ، كاهش هزينه ها در راستاي اقتصاد مقاومتي و اصلاح الگوي مصرف ، تشکیل کارگروههای آموزشی منطبق بر برنامه مدون آموزشی ، شناسایی ظرفیتهای آموزشی منطقه ای بر اساس نیاز سنجی ، ترویج فرهنگ مهارت آموزی بر اساس مشارکتهای مردمی ، استفاده بهینه از منابع و طرح توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای از جمله مواردي بود که در اين نشست  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 

در ادامه رؤسای مراکز آموزشی ضمن ارائه گزارش عملکرد بخشهای مختلف در خصوص مسائل و مشکلات پیشه رو به بحث و تبادل نظر پرداختند و مسئولین ستادی در خصوص مباحث مطروحه به رؤسای مراکز پاسخ های لازم ارائه دادند.

گفتنی است : در پایان این نشست ، اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی ، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و فرمانداری تکاب برای آموزش، طراحی و ساخت جواهرات و مصنوعات طلا با استفاده از فناوری چاپگرهای سه‌بعدی تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه امضا کردند.

 

 

 


١٤:٢٩ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٣جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved