" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182567
 بازدید امروز : 1019
 کل بازدید : 12782483
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.5150


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري نخستين دوره آموزشي طرح "مهارت‌آموزي ويژه" در استان آذربايجان غربي

 

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي گفت: نخستين دوره مهارت‌آموزي ويژه با شركت بيش از 80 نفر در اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محسن مددي افزود: اين دوره آموزشي  با عنوان "تصميم سازي سازماني با هدف ارائه پيشنهاد سازنده" براي متقاضيان اين اداره كل برگزار گرديد.

مددي در خصوص دوره هاي مهارت آموزی ویژه گفت:  هنگامی که نیاز مشتری و متقاضی مهارت‌آموزی با دوره‌های معمول سازمان مبتنی بر استانداردهای شغل و شایستگی موجود تطبیق کامل ندارد، برای تسریع و تسهیل در پاسخگویی به مهارت‌های مورد نیاز، دوره‌ی مهارت آموزی ویژه طراحی و اجرا می شود.

وي افزود: محتوای دوره مهارت آموزی ویژه محتوای آموزشی و سرفصل‌های مورد نیاز و متناسب با تقاضای مشتریان مهارت آموزی است که برای شرایط فوق العاده و خارج از فرآيند معمول اجرای دوره‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ، تهیه می‌شود.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، ایجاد امکان پاسخگویی چابک، سریع و منعطف به تقاضاها و نیازهای آموزش واصل شده به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از مخاطبین گوناگون و متعدد ، تاکید بر مربی محوری در فرآيند آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از تدوین سرفصل و محتوای آموزشی، تمهید مقدمات، اجرای آموزش تا ارزشیابی تکوینی ، تقویت استقلال نسبی مدیران عملیاتی موسسات آموزش فنی و حرفه‌ای در حوزه‌ی برنامه‌ریزی و اجرای  آموزش‌های به روز و به هنگام متناسب با شرایط و اقتضائات محیط اقتصادی کسب و کار و فنآوری ، بهره‌مندی بیشتر و سریعتر از امکانات، مشاوره و دانش فنی شرکاء و مشتریان آموزش فنی و حرفه‌ای ، توجه بیش از پیش به آموزش‌های خارج از موسسه (مرکز) و در محل نیاز مهارت آموزی به ویژه بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان و ساماندهی فرآيند و نظارت پذیرنمودن مهارت آموزی ویژه ( ثبت نام- ارزشیابی تکوینی صدور گواهی حضور در دوره و ...) را از اهداف برگزاري دوره هاي مهارت آموزی ویژه برشمرد.

گفتني است : اين دوره آموزشي با همكاري دبيرخانه كميته نظام پذيرش و بررسي پيشنهادات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان برگزار شد.

 

 


٠٩:٣٠ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٦٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٢جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved