"میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش بر همه مسلمانان مبارک باد" هفته وحدت مبارك باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8988084
 بازدید امروز : 2188
 کل بازدید : 12463112
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 13.4808


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري نخستين دوره آموزشي طرح "مهارت‌آموزي ويژه" در استان آذربايجان غربي

 

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي گفت: نخستين دوره مهارت‌آموزي ويژه با شركت بيش از 80 نفر در اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محسن مددي افزود: اين دوره آموزشي  با عنوان "تصميم سازي سازماني با هدف ارائه پيشنهاد سازنده" براي متقاضيان اين اداره كل برگزار گرديد.

مددي در خصوص دوره هاي مهارت آموزی ویژه گفت:  هنگامی که نیاز مشتری و متقاضی مهارت‌آموزی با دوره‌های معمول سازمان مبتنی بر استانداردهای شغل و شایستگی موجود تطبیق کامل ندارد، برای تسریع و تسهیل در پاسخگویی به مهارت‌های مورد نیاز، دوره‌ی مهارت آموزی ویژه طراحی و اجرا می شود.

وي افزود: محتوای دوره مهارت آموزی ویژه محتوای آموزشی و سرفصل‌های مورد نیاز و متناسب با تقاضای مشتریان مهارت آموزی است که برای شرایط فوق العاده و خارج از فرآيند معمول اجرای دوره‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ، تهیه می‌شود.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، ایجاد امکان پاسخگویی چابک، سریع و منعطف به تقاضاها و نیازهای آموزش واصل شده به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از مخاطبین گوناگون و متعدد ، تاکید بر مربی محوری در فرآيند آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از تدوین سرفصل و محتوای آموزشی، تمهید مقدمات، اجرای آموزش تا ارزشیابی تکوینی ، تقویت استقلال نسبی مدیران عملیاتی موسسات آموزش فنی و حرفه‌ای در حوزه‌ی برنامه‌ریزی و اجرای  آموزش‌های به روز و به هنگام متناسب با شرایط و اقتضائات محیط اقتصادی کسب و کار و فنآوری ، بهره‌مندی بیشتر و سریعتر از امکانات، مشاوره و دانش فنی شرکاء و مشتریان آموزش فنی و حرفه‌ای ، توجه بیش از پیش به آموزش‌های خارج از موسسه (مرکز) و در محل نیاز مهارت آموزی به ویژه بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان و ساماندهی فرآيند و نظارت پذیرنمودن مهارت آموزی ویژه ( ثبت نام- ارزشیابی تکوینی صدور گواهی حضور در دوره و ...) را از اهداف برگزاري دوره هاي مهارت آموزی ویژه برشمرد.

گفتني است : اين دوره آموزشي با همكاري دبيرخانه كميته نظام پذيرش و بررسي پيشنهادات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان برگزار شد.

 

 


٠٩:٣٠ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٦٩٩    /    تعداد نمایش : ١٣٦پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved