" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182513
 بازدید امروز : 910
 کل بازدید : 12782374
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.5170


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف استفاده از توانمندی های آموزشی و مهارتی:

انتعقاد تفاهم نامه همکاری آموزش فني و حرفه اي با اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربايجان غربي

 

با حضور مدیران کل آموزش فني و حرفه اي و زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربايجان غربي ، تفاهم نامه توسعه همکاری های دو دستگاه امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربایجا ن غربی  ، در این نشست که با هدف استفاده متقابل طرفین از توانمندی های آموزشی و مهارتی و همچنین امکانات و تجهیزات در جهت رشد و ارتقاء مهارتهای فنی و مهارتی زندانیان، تشکیل کمیته های برنامه ریزی آموزشی با همکاری طرفین، برگزاری آموزشهای مهارتی مورد نیاز زندانیان در جهت توانمندسازی آنان در زمینه اشتغال مولد و مفید پس از آزادی، تهیه و تدوین استانداردهای آموزش مهارتی مورد نیاز اداره کل زندان ها بر اساس اولویت های تصویب شده در کمیته اجرایی این تفاهم نامه و سازمان دهی آموزش های مهارتی مورد نیاز این اداره کل منعقد گردید.

اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي نيز طبق اين توافق نامه متعهد گرديد : ارائه خدمات مشاوره اي به جامعه هدف ، برگزاری دوره هاي آموزشي و ارزشيابي و سنجش مهارت و اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان در دوره ها ( در صورت قبولي) ، همكاري در برگزاري سمينارها و همايش ها ي علمي ، كارگاههاي آموزشي و نمايشگاهها و تأمين تجهيزات و مواد مصرفي و ملزومات آموزشي مطابق مقررات را انجام دهد.

بر اساس ماده دوم مقرر شد در پي اجراي اين توافق نامه، اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربايجان غربي نيز در تامين فضا و تجهيزات كمك آموزشي ، همكاري در معرفي مربي واجد شرايط و داراي صلاحيت حرفه اي جهت ارايه آموزش هاي مهارتي در خواستي مطابق با ضوابط قانوني اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان و .... را فراهم نمايد.

 

اين تفاهم نامه با حضور محسن مددي مدير كل آموزش فني و حرفه اي و حوزه علي خاني بروجني مدير كل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربايجان غربي به امضاء رسيد. 

گفتني است : این تفاهم نامه در 5 ماده تنظيم و به امضاي طرفين رسيده است.

 

 


٠٥:٥٣ - پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٥٠٠    /    تعداد نمایش : ١٩٩جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved