" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182564
 بازدید امروز : 1007
 کل بازدید : 12782471
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.6440


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دانش آموزان و دانشجویان از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نقده

 

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نقده از بازدید دانش آموزان و دانشجویان از این مرکز با هدف ترویج مهارت آموزی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نقده ؛ یوسف دلجوان رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نقده گفت: اجرای طرح بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای موجب اطلاع رسانی ، هدایت و فراگیر کردن هرچه بیشتر آموزش‌ های مهارتی در جامعه و آشنا کردن دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از فرهنگ مهارت  آموزی از ابزار کلیدی و زیرساختی تحقق سیاست ها و برنامه‌ های اشتغال به شمار می‌ رود.

دلجوان خاطرنشان کرد: این طرح با هدف ارتقای منزلت آموزش های فنی و حرفه ای و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه با معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان به اجرا درآمده است.

وی اظهار داشت: طرح بازدید دانش آموزی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای فرصت مناسبی است تا خدمات، برنامه ها و توانمندیهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای در مسیر ارتقای توان سرمایه های انسانی به ویژه جوانان معرفی شود.

رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نقده اضافه کرد: مهارت آموزی اساس و بنیان فراهم آمدن زمینه های لازم برای اشتغال جوانان و موجب توانمندی آنان در عرصه های مختلف می شود. مهارت حلقه گمشده آموزش های آکادمیک بوده و لازم است مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نقده در هفته مشاغل، همزمان با سراسر کشور از 2 تا 11 اردیبهشت ماه با هدف اشاعه فرهنگ مهارت آموزی پذیرای دانش آموزان و دانشجویان بوده است

 


١٢:٠٨ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٥٢٧    /    تعداد نمایش : ٢١٧جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved