" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9182508
 بازدید امروز : 900
 کل بازدید : 12782364
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.5020


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشي اداره كل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با دانشگاه صنعتي اروميه

 

در راستای اجرای طرح ملی توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال ، تفاهم نامه همکاری آموزشي بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی و دانشگاه صنعتي اروميه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومـي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی،  این تفاهم نامه با هدف توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی به منظور برآورد کردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه ای ، فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی با توجه به امكانات و تجهيزات موجود و استفاده از ظرفیت های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت ها و تکالیف سازمانی بین طرفین منعقد شده است.

براساس این گزارش، بررسي نيازهاي آموزشي دانشگاه و مطابقت آن با امكانات و تجهيزات آموزشي مراكز آموزش فني و حرفه اي ، اعلام رشته و حرفه هاي آموزشي قابل اجرا به دانشگاه ، برگزاری دوره های آموزشی نیاز سنجی شده و مورد توافق طرفین بصورت رایگان ، برگزاری آزمونهای پایان دوره آموزشی برای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی و .... از جمله تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در این تفاهم‌نامه بشمار می‌رود.

از سوی دیگر نيازسنجي دوره های مهارت آموزی در بین دانشجویان متناسب با رشته تحصیلی و علایق شخصی ، درخواست دوره های مهارت آموزی مورد تقاضا و ارایه آن به مراکز آموزش فنی حرفه ای تابعه اداره کل ، معرفی نماینده جهت پیگیری امور مربوط به ثبت نام،و نظارت بر اجرای دوره های مهارت آموز  از تعهدات دانشگاه صنعتی ارومیه در این تفاهم‌نامه است.

 

 


١٣:٥٥ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٤٩٣    /    تعداد نمایش : ٢١٣جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved