"31 تيرماه لغايت 6 مردادماه برتلاشگران عرصه مهارت گرامي باد "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8650020
 بازدید امروز : 1161
 کل بازدید : 12013917
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0.4430


  چاپ        ارسال به دوست

توسط آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی صورت گرفت؛

ارائه بيش از 790000 نفر ساعت آموزش های مهارتی در پادگانها و زندانهای آذربايجان غربي

 مدير کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه 792 هزار و 735 نفر ساعت آموزش های مهارتي فنی و حرفه اي در سال گذشته در زندانها و پادگانهای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، محسن مددي با بیان این خبر گفت : به منظور كاهش آسيب هاي اجتماعي ،توانمند سازي ، ايجاد شرايط اوليه براي اشتغال ، جلوگيري ازگرايش به اعتياد ، بزهكاري ،خلاف و بازگشت مجدد زندانيان به زندان و در راستاي انعقاد تفاهمنامه همکاری با سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در سال 1397 ، با برگزاري 162 دوره آموزشي براي 3 هزار و 69  نفر ،  404 هزار و 338 نفر ساعت آموزش هاي مهارتي به زندانيان درسطح استان ارائه شده است.

مددي با اشاره به ارائه آموزشهای مهارتی در زندانيان استان ، هدف از ارائه اين آموزشها را ایجاد انگیزه ، امید به زندگی و اشتغال آنان پس از آزادی عنوان كرد.

وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به نقش تأثیرگذار آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال پایدارافزود: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه  آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی در پادگان‌های سطح استان به صورت گسترده ارائه می‌شود.

مدير کل آموزش فنی و حرفه ای استان خاطرنشان كرد: در سال گذشته به منظوراحراز شرايط اشتغال جوانان بعد ازخدمت سربازي با برگزاري 143 دوره آموزشي براي 2 هزار و 564 پرسنل وظيفه ، 325 هزار و 397  نفرساعت آموزش هاي مهارتي در پادگانهاي نظامي و انتظامي استان ارائه شده است.


١١:٢٧ - پنج شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٩٥٠    /    تعداد نمایش : ٨١سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved