سال 1398 سال رونق توليد 🌸🍃صاحب‌الزمان، مهدي موعود(عج) مي‌فرمايند؛ نفع بردن از من در زمان غيبتم مانند نفع بردن از خورشيد هنگام پنهان شدنش در پشت ابرهاست و همانا من ايمني بخش اهل زمين هستم، همچنانکه ستارگان ايمني بخش اهل آسمانند. (بحارالأنوار، ج 53، ص 181) 🌸🍃
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8339171
 بازدید امروز : 1812
 کل بازدید : 11616080
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.6621


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه بيش از102000 نفر ساعت آموزش هاي مهارتي در سکونت گاههای غیر رسمی آذربایجان غربی

 

مدیر کل آموزش فني و حرفه اي آذربایجان غربی گفت: بیش از 102 هزار نفر ساعت آموزش هاي مهارتي به ساكنين سکونت گاههای غیر رسمی در استان ارائه شده است.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان آذربایجان غربی ، محسن مددی با بیان  این که اين اداره کل در راستاي توانمند سازي اقشار آسيب پذير جامعه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي را در سکونت گاههای غیر رسمی حاشیه شهر ها  ارائه می نماید، گفت: در این راستا این اداره کل در سال 1397 با برگزاری  33دوره آموزشی برای 572 نفر ، 102 هزار و 150 نفر ساعت آموزش فني و حرفه اي ، در سکونت گاههای غیر رسمی استان آذربایجان غربی ارائه شده است.  

وي با اشاره به نقش آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي در توانمندسازي اقشار آسيب پذير گفت :  آموزش‌های مهارتی در ایجاد فرصت‌های مناسب شغلی، افزایش تولیدات، افزایش سطح درآمد و تقویت بنیه اقتصادی خانوارها و کاهش نرخ بیکاری نقش مؤثری دارد.

 

 


١٠:٣٢ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٨٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٧چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved