سال 1397 " سال حمايت از كالاي ايراني "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7957859
 بازدید امروز : 3252
 کل بازدید : 11147313
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.5290


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رؤسای دانشگاه ارومیه از مرکز آموزش فني و حرفه اي دارالفنون

همزمان با طرح ملي بازديد دانش آموزی از مراكز آموزش فني و حرفه اي ، رؤسای دانشگاه ارومیه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي، محسن مددي مدیر كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي در حاشيه اين بازديد در نشستي با رییس دانشگاه اروميه با اشاره به وجود دانشجويان فاقد مهارت بي كار ، در خصوص ارائه طرح مهارت آموزي فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: کمک به فارغ التحصیلان جوان برای دستیابی به شغل پایدار و مولد ، ايجاد زمينه هاي مناسب براي رشد فرهنگ به كارگيري نيرويهاي متخصص در واحدهاي اقتصادی ،ايجاد زمينه اي براي تقويت اعتماد به نفس و مهارتهاي لازم در فارغ التحصيلان دانشگاهي، انتقال يافته هاي جديد دانش و فناوري به واحدهاي صنعتي با ورود فارغ التحصيلان جديد دانشگاهها از اهداف ارائه این طرح است.

در ادامه اين نشست رحیم حب نقی رییس دانشگاه اروميه نيز در این نشست ضمن تقدیر از آموزش فنی و حرفه ای استان به خاطر ارائه آموزش هاي مهارتي، آن را فرصت مغتنمی برای تکمیل و ارتقای مهارت ،دانش ، نگرش و افزایش تجارب فراگیران در محیط واقعی کار دانست.

حب نقی افزود: آموزش هاي فني و حرفه اي علاوه بر افزایش توان مهارتی نیروی جویای کار و ایجاد زمینه های اشتغال ، در دستیابی به اهداف اشتغالزایی سند چشم انداز کشور امیدوار کننده است.

این بازدید با هدف آشنایی با توانمندیهای فنی و مهارتی مراکز آموزش فنی و حرفه ای و مراکز تخصصی ارتقای مهارت و ایجاد تعامل سازنده با جامعه علمی ، دانشگاهی در راستای ارتقای سطح توانمندیهای مراکز دانشگاهی و همکاریها و بهره برداری از منابع مشترك علمی ، مهارتی انجام شد.

ایجاد کارگاههای آموزشی ، برگزاری سیمنارهای آموزشی مشترک ، استفاده از توانمندیهای مربیان و کارگاههای مهارتی آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای توسط دانشگاه ، همکاری در تأمین استاتید مراکز آموزشی ، برگزاری دوره های آموزشی برای دانشجویان بخصوص دانشجویان ترم آخر برای تکمیل مهارت فنی و حرفه ای آنان ، ایجاد مراکز جوار دانشگاهی ، از جمله محورهای اصلی در گفتگوهای طرفین بود.

15.00 Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٤:١٧ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣٤٣٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٤جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved