سال 1397 " سال حمايت از كالاي ايراني "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

    
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7891688
 بازدید امروز : 1650
 کل بازدید : 11046826
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.4930


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري جلسه شوراي هماهنگي مديران درآموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي

به منظور بررسي عملكرد مراكز آموزشي در سال جاري با رويكرد اقتصاد مقاومتي و افزايش توان بهره وري از ظرفيتهاي كارگاهي و سياستهاي سازمانی و اداره كل ، جلسه شورای هماهنگي مديران آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، محسن مددي مدير کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این نشست با اشاره به برنامه ريزي هاي انجام شده گفت: اين نشست با هدف بررسي عملكرد مراكز آموزشي در سال جاري و برنامه ریزی دقیق تر ، توسعه تعاملات سازمانی و فراسازمانی و آشنایی بیشتر با فرصتها ، تهدیدها و نقاط ضعف و قوت سازماني و رفع ابهامات براي سال  آتي برگزار گرديد.

مددی با اشاره به رويكرد جديد سازمان در راستاي اقتصاد مقاومتي گفت: برنامه ريزي سال آتي مبتني بر ايجاد زمينه هاي اشتغال ، بيكاري و افزايش ميزان معيشت مردم استوار است. 

 توجه به آموزش هاي مهارتي و توانمند سازي روستائيان، تأكيد بر آموزش هاي مهارتي براي مشاغل جايگزين حوزه درياچه اروميه، طرح توانمندسازي دانشجويان ، ارتقاء مشاغل كشاورزي ، برگزاري دوره هاي آموزشي بر اساس تقاضا محوري و نيازسنجي ، كاهش هزينه ها در راستاي اقتصاد مقاومتي و اصلاح الگوي مصرف ، تشکیل کارگروههای آموزشی منطبق بر برنامه مدون آموزشی ، شناسایی ظرفیتهای آموزشی منطقه ای بر اساس نیاز سنجی ، ترویج فرهنگ مهارت آموزی بر اساس مشارکتهای مردمی ، استفاده بهینه از منابع و طرح توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای از جمله مواردي بود که در اين نشست  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.  

در این نشست رؤسای مراکز آموزشی ضمن ارائه گزارش عملکرد بخشهای مختلف در خصوص مسائل و مشکلات پیشه رو به بحث و تبادل نظر پرداختند و مسئولین ستادی در خصوص مباحث مطروحه به رؤسای مراکز پاسخ های لازم ارائه دادند.

 


١١:١٨ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٧٢٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٨٨شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved