"31 تيرماه لغايت 6 مردادماه برتلاشگران عرصه مهارت گرامي باد "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7499
 بازدید امروز : 1327
 کل بازدید : 12014083
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.3010
آموزش در صنایع:  بخشی از آموزشهای سازمان در قالب آموزش در صنایع ویژه شاغلین بازار کار و در راستای صیانت از نیروی کار و ارتقاء سطح  مهارت  آنان همگام با فن آوریهای روز در قالبهای آموزش در مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی و آموزش ضمن کار می باشد.

الف -  آموزش در مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی: این مراکز به منظور گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای و تامین نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع می باشند و نسبت به آموزش رشته های مورد نیاز اقدام می نمایند.

 مرکز جوار کارگاهی مرکزی است که از لحاظ تجهیزات آموزشی مستقل از جریان خط تولید بوده و هر واحد به تنهایی یا چند واحد به اشتراک می توانند آن را تاسیس و اداره نمایند و مرکز آموزش بین کارگاهی مرکزی است که در بین دو واحد تولیدی به منظور آموزش مهارتهای شغلی توسط صنایع بزرگ ایجاد می  شود.

ب -  آموزش ضمن کار : این آموزشها به منظور افزایش مهارت شاغلان در صنعت در محل و در حین انجام کار واقعی بدون جدا کردن شاغل از کار صورت می پذیرد.

سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved