" سال 1400 سال توليد پشتيباني ها، مانع زدايي ها"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها 
  


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9572159
 بازدید امروز : 364
 کل بازدید : 13595281
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0.4710


  چاپ        ارسال به دوست

در ديدار با فرماندار سلماس عنوان شد:

بر اجراي طرح نياز سنجي آموزشي در شهرستان تأكيد شد

 

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي در ديدار با فرماندار سلماس بر اجراي طرح نياز سنجي آموزشي در شهرستان تأكيد كرد.  

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد سليم عباسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي در اين ديدار گفت: در اسناد بالادستي و طرح آمایش سرزمینی، رفع محرومیتها به ویژه در مناطق روستایی کشور به عنوان یکی از رسالتها در نظر گفته شده و در قانون برنامه پنجم توسعه بر نیازسنجی و آموزش مستمر تأکید شده است.‏

عباسي ادامه داد: عدم توجه به نیازهای واقعی جامعه هدف و برنامه های آمایش سرزمینی باعث هدررفتن امکانات و منابع خواهد شد و نیازسنجی آموزشي می تواند منجر به افزایش بهره وری سازمان شود.

وي افزود: هرگونه سرمایه گذاری در امر نیازسنجی آموزشي با بازدهی چندین برابری از محل درآمدهای بهره وری سازمان جبران خواهد شد.

علی اکبر عسگری فرماندار سلماس با اشاره به اهميت آموزشهاي مهارتي فني و حرفه اي در ايجاد اشتغال پايدار در جامعه افزود: نياز امروز جامعه ما فراگيري آموزشهاي فني و حرفه اي در همه مقاطع سني به منظور اشتغالزايي است.

فرماندار سلماس با تأكيد بر ارائه آموزشهاي فني و حرفه اي در مناطق محروم افزود: ارائه آموزشهاي فني و حرفه اي كوتاه مدت با رويكرد بازار محور نقش بسزايي در ايجاد زمينه اي اشتغال پايدار در جامعه ايفا مي كند.

 

 

 


١٠:٣٦ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٨٥٨٢٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٣جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠
ساعت
تصویر روز

 

 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved