" سال 1400 سال توليد پشتيباني ها، مانع زدايي ها"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها 
  


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9572178
 بازدید امروز : 442
 کل بازدید : 13595359
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.6620


  چاپ        ارسال به دوست

در شوراي مهارت شهرستان سلماس عنوان شد:

تأكيد برآموزش هاي مهارتي براي بستر سازي اشتغال پايدار

 

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در جلسه شوراي مهارت شهرستان سلماس بر آموزش هاي فني و حرفه اي براي فراهم كردن زمينه هاي لازم براي اشتغال پايدار در جامعه تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد سليم عباسي در اين جلسه با اشاره به نقش اساسی آموزش های مهارتی در توسعه زیرساختهای جامعه گفت: توانمندسازي جامعه محلي از طريق ايجاد بستري مناسب براي مشاركت جمعي به منظور ارتقاء مهارتهاي فردي و اجتماعي آحاد جامعه در فرایند توسعه و خود اشتغالی نقش تعیین کننده ای دارد.

عباسي ضمن تقدير از فعاليت هاي اين مركز مهارت آموزي با اشاره به ظرفیت‌های ممتاز اقتصادی در شهرستان سلماس از آموزش‌های مهارتی به عنوان عوامل تثبیت شغل و شخصیت جوانان نام برد و از دستگاههای متولی، خواست در ترویج و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه سهيم شوند.

علی اکبر عسگری فرماندار سلماس با تاکید بر شناسایی نیازهای جامعه، اظهار امیدواری کرد: با شناسایی بیش از پیش نیازهای جامعه و ایجاد بستر مناسب برای آموزش مهارتی مورد نیاز، آینده درخشانی برای استان و نیروهای کارآمد فراهم شود.

عسکری با اشاره به اهمیت مهارت آموزی و نقش آن در اشتغال پایدار افزود:  ایجاد یک پژوهشکده در حوزه مهارت آموزی در استان ضروری است.

 


 

 


١٠:٠٩ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٨٥٨٢٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٦جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠
ساعت
تصویر روز

 

 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved